Мельник Анжела Олегівна

alt Мельник Анжела Олегівна –  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики викладання російської мови та світової літератури.

У 1989 році закінчила Київське міське педагогічне училище №3 за спеціальністю «Вчитель молодших класів». Вищу педагогічну освіту здобула у 1996 році на філологічному факультеті Українського державного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова. З 1989 року працювала учителем-словесником у школах Києва.

На кафедрі методики викладання російської мови та світової літератури працює з 1996 року (старшим лаборантом, старшим викладачем). З 2001-2004 рр. навчалася у цільовій аспірантурі кафедри. Після її закінчення успішно захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 13.00.02 (теорія і методика навчання зарубіжної літератури) на тему «Літературний розвиток учнів 5-7 класів у процесі навчально-ігрової діяльності». З 2007 року А.О.Мельник – доцент кафедри методики викладання російської мови та світової літератури.

Читає курси методики викладання світової літератури в Інститутах іноземної та української філології, керує педагогічною практикою студентів. Розробила і читає авторський спецкурс «Англійська дитяча література».

Мельник Анжела Олегівна бере активну участь у роботі Міжнародних та Всеукраїнських наукових конференціях, методичних семінарах. Автор більше 80 наукових праць (в тому числі 6 підручників (у співавторстві з О. О. Ісаєвою та Ж. В. Клименко), 4 методичних посібники). Член журі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури.

Сфера наукових інтересів: методика навчання зарубіжної літератури у культурологічному контексті, особливості реалізації «діалогу культур» у шкільному курсі «Світова література», інтердисциплінарна взаємодія у шкільній літературній освіті, сучасна англійська дитяча література.

Server Time: 2017-09-22 08:10:11