Конференція

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

Факультет іноземної філології

Кафедра методики викладання світової літератури

Науково-методичний журнал «Всесвітня література в школах України»

Український освітянський видавничий центр «Оріон»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми літературної освіти в середній та вищій школі», яка проводитиметься 6-7 квітня 2017 року на базі факультету іноземної філології НПУ імені М.П.Драгоманова.

Проблематика конференції:

1.                 Україноцентризм сучасної літературної освіти в школі і ВНЗ.

2.                 Історія літературної освіти і методики викладання літератури в Україні та світі.

3.                 Специфіка вивчення літератури в загальноосвітніх і вищих навчальних закладах.

4.                 Сучасні літературознавчі концепції  в системі вивчення  літератури в школі і ВНЗ.

5.                 Культурологічний підхід до вивчення літератури.

6.                 Проблеми формування читача в сучасних реаліях України.

7.                 Особливості вивчення літератури в цифрову епоху.

8.                 Аналіз та інтерпретація художнього твору: традиції та інновації.

9.                 Міжпредметна взаємодія у процесі вивчення літератури в середній та вищій школі.

10.             Роль літературної освіти в мовленнєвому розвитку українських школярів і студентів.

11.             Інноваційні технології у викладанні літератури.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

У ході конференції заплановано профі-дискусію "Камо грядеши?" (до 25-річчя шкільного предмета "Зарубіжна література"), зустрічі з представниками фахової преси, майстер-класи учителів літератури, роботу круглих столів, вечір факультетського "Театру Слова".

У межах конференції передбачено презентацію нових наукових і художніх видань. Просимо авторів завчасно повідомити про бажання взяти участь у презентації. Матеріали конференції будуть запропоновані до друку у фахових періодичних виданнях.

Для участі в конференції необхідно подати заявку (зразок додається) до 12 березня 2017 рокуелектронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , вказати в темі листа «Заявка на конференцію» та прізвище.

Оргвнесок – 130 грн. (під час реєстрації). Проїзд, проживання та харчування оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає. Прохання завчасно повідомити про необхідність бронювання житла.

Доктори наук, які беруть участь у конференції, оргвнесок не сплачують.

Контакти:

Адреса оргкомітету: 01054, м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14, факультет іноземної філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кафедра методики викладання світової літератури (кім. 6-8), Клименко Жанна Валентинівна.

Телефони: +38(044)486-88-50 (кафедра  методики викладання світової літератури НПУ імені М. П. Драгоманова), +38(067)2333875 (ст. викладач кафедри Ірина Юріївна Долгінінська).

учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції

«Актуальні проблеми літературної освіти в середній та вищій школі»

Прізвище, ім’я, по батькові

Науковий ступінь, звання, посада